0

Můj košík

0 Kč

O nás

Naše rodinná firma byla založena již v roce 1989. Malou živnost v Jaroměřicích nad Rokytnou jsme postupně rozšiřovali a dnes jsme připraveni vás obsloužit celkem na třech provozovnách. Dvě z nich naleznete v Jaroměřicích a jednu v Třebíči

 

Abychom vám mohli nabídnout kvalitu v široké nabídce, je každá provozovna zaměřena na něco jiného

V Květinářství Jaroměřice (ul. Březinova 36) se specializujeme  především na svatební floristiku, prodej okrasných dřevin či dušičkovou vazbu. Najdete zde také vše potřebné pro práci na zahradě. Zároveň zde provozujeme pohřební službu, kde s vámi náš personál odborně a s citem vyjedná vše potřebné ohledně pohřbu vašeho blízkého.

V Zámeckém květinářství (Náměstí Míru 5) nabízíme dárkové i netradiční kytice a vše, co potřebujete, jdete-li někomu přát: víno, delikatesy v podobě oříšků, čokolády, kávy - vše perfektně zabalené a připravené potěšit obdarovaného.

Květinářství Valentýna (Třebíč- u Alfy) nabízí obdobný sortiment jako Zámecké květinářství. Liší se pouze v pestrosti produktů, které vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům. Specializujeme se zde na svatební floristiku.

U produktů, které nabízíme, si zakládáme na nejlepší kvalitě.

Řezané květiny jsou převážně z Holandska, ale pokud je to možné, dáváme přednost českým pěstitelům (sezónní sadba, hrnkové květiny).Víno pochází rovněž od českých dodavatelů a i převážnou část čokoládových výrobků nakupujeme v české rodinné továrně.Personál je pravidelně odborně školen, abychom pro vás dokázali vykouzlit kytice a  aranžmá dle nejnovějších trendů.

 

Pokud máte nějaké dotazy či speciální přání, neváhejte nás kontaktovat na email jaroplant@seznam.cz či tel. číslo +420 603 865 227.

Rádi vám vždy poradíme.

Ukázka našich realizací

Interiéry našich květinářství